درباره ما

محصولات فیزیکی و فایل های آموزشی

صنعت بزرگ الکترونیک و نیاز آن به طراحی پروژه های الکترونیک ، در دنیای امروزی که ما زندگی میکنیم میتوان گفت محصولات الکترونیکی در همه جای زندگی ما هستند و زندگی بدون الکترونیک امروزه برای بشر غیرقابل تصور هست . امروزه از پژوهشکده های بزرگ طراحی مدارات الکترونیک که مشتریان آنها سازمان و شرکت های خیلی بزرگ هستند تا شرکت های کوچک که در حال طراحی مدارات و پروژه های الکترونیکی هستند. تیم پارس کیت نیز در همین راستا برای بالا بردن سطح دانش الکترونیک کشور و تبدیل ایده های جوانان و شرکت های بزرگ و کوچک به محصولات ، دست به کار شده و طراحی و ساخت پروژه های الکترونیک را عهده دار می شود.

در حقیقت ما شتاب دهنده انجام پروژه ها و اختراعات دوستان با طراحی قسمت الکترونیکی مدار هستیم.

حوزه فعالیت تیم الکترونیک پردازش تصویر ساخت ادوات صنعتی هوش مصنوعی طراحی انواع روبات طراحی انواع نرم افزار سیستم های کنترلری و… می باشد .

همچنین تیم پارس کیت برای گسترش فعالیت ها و کمک به پیشرفت علم الکترونیک کشور در همین راستا در کنار فایل های آموزشی رایگان فایل و پروژه هایی با پرداخت هزینه ای اندک برای مهندسان الکترونیک و علاقمندان آماده میکند. فایل های  اموزشی بعد از پرداخت هزینه (هزینه ها برای نگهداری سایت و حق تالیف نویسنده ها) قابل دانلود می باشند.

همچنین اگر شما هم فایل آموزشی یا پروژه ای دارید با ما میتوانید همکاری داشته باشید.

مشتریان ما چه کسانی هستن ؟

مشتریان ما همه کسانی هستند که در قسمتی از دستگاه یا اختراع خود نیاز به مدار الکترونیکی پردازشی کنترلری مانیتورینگ و …  ،  یا  یک  ایده ساخت و یا طراحی برد الکترونیکی دارند و توانایی و یا وقت کافی برای طراحی آن را ندارند.

نکته مهم برای محصولات قابل دانلود

فایل های پروژه بعد از خرید و اتمام پرداخت فورا قابل دانلود می باشند.

امنیت پرداخت های شما

دوستان عزیز سیستم پرداخت زرین پال یکی از امن ترین روش های پرداخت می باشند.که امنیت پرداخت های شما را تضمین می کند.

همچنین از طریق درگاه پرداخت ایران کیش میتوانید پرداخت ها را انجام دهید.

توضیحات  فروشگاه برای کالاهای فیزیکی و مدارات آماده

۱-هر گونه نشر در اینترنت و یا فروش پروژه ها و فایل های پروژه ها ممنوع می باشد.

۲-برای محصولات پروژه ای بازه زمانی ارسال بین ۵ تا ۱۲ روز می باشد.

۳- در صورت وجود  هر گونه سوال و یا پرسش در مورد فروشگاه یا انجام پروژه را از طریق تلگرام و ایمیل  بپرسید .

تذکر : برای پروژه های جدید مدت زمان اجرا اعلام می شود.

روش های ارسال محصولات فیزیکی

ارسال پستی پروژه به کل شهرهای ایران

ارسال با اتوبوس (فقط به تهران پایانه آزادی و تبریز)

حریم خصوصی کاربران و مشتریان و کپی رایت :

مطالب که در پارس کیت منتشر می شوند چند حالت دارند ۱- توسط خود نویسنده های سایت تهیه شده اند ۲-باز نشر مطالبی قدیمی که از سایت ها و انجمن های مختلف قدیمی جمع آوری شده اند ۳- مطالب ترجمعه شده از سایت های خارجی ۴- مطالب ارسالی کاربران پس اگر فایلی در سایت مشاهده شد که حق کپی رایت رعایت نشده بود از قسمت تماس با ما یا در قسمت نظر آن مطلب تذکر دهید تا برطرف شود.

در مورد اطلاعات حریم خصوصی و ایمیل کاربران انجمن  وبسایت و فروشگاه کاملا محفوظ هستند.

حریم خصوصی پروژه های خاص نیز اگر در صورتی که توسط مشتری قید شده باشد محفوظ میباشد. و دو حالت دارد یا کل پروژه از جمله عنوان و فایل های پروژه سری است و یا فقط عنوان پروژه به عنوان ثبت اختراع و… کاملا محفوظ است .