آمار
  • تعداد کالا: 0
  • بازدید امروز: 42
  • بازدید دیروز: 51
  • بازدید کل: 72492

قوانین و مقررات

بازدید: 282

قوانین وب سایت پارس کیت

وب سایت پارس کیت توسط تیم مدیریت و تولید محتوای پارس کیت مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این مجموعه است. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید

الف: قوانین داخلی

بند یک – کاربران بعد از پرداخت ، داشنجوی دوره یا پکیج محسوب میشوند و انتشار و به اشتراک گذاشتن فایل ها و موارد آموزشی به هر نحوه جرم محسوب میشود و کاربر متخلف تحت پیگیرد قانونی قرار خواهند گرفت.

بند دو – هرگونه توهین و افترا به کارشناسان مجموعه پارس کیت سبب مسدود شدن حساب کاربری شما در وب سایت خواهد شد.

بند سوم – مسئولیت اطلاعات شخصی و حریم خصوصی حساب کاربری شما در وب سایت پارس کیت تماما با شخص میباشد و پارس کیت جهت امن سازی بستر فعالیت شما در وب سایت میکوشد.

بند چهارم – وب سایت پارس کیت این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

بند پنجم – شما با ادامه استفاده از وبسایت پارس کیت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. همچنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط پارس کیت در صفحه پرداخت هر محصول قرار داده شده است موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

بند ششم – شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این سایت پارس کیت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

بند هفتم – شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز (پسورد) و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود. همچنین شما حق استفاده از اطلاعات شخص دیگری بجای خود ندارید.

بند هشتم – شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت پارس کیت نمی‌نمایید. در صورت رویت کپی برداری از مطالب و فایل ها تحت پیگیرد قانونی قرار میگیرید.

بند نهم – ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت ، خدمات و هر یک از محصولات سایت پارس کیت به عهده خود شخص است.

بند دهم – لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

بند یازدهم – ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

بند دوازدهم – شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

بند سیزدهم – وب سایت پارس کیت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و در صورت دستور مراجع قضائی اطلاعات کاربران و خواسته های کتبی مراجع عالی رتبه را بصورت نامه نگاری اداری اعمال میکند.

بند چهاردهم – کاربر با خرید پکیج های سایت و تائید این قوانین در صفحه پرداخت میپذیرد که مسئولیت خرید و فروش ها و استفاده از سیگنال های خرید و فروش تماما به عهده خودش میباشد. چراکه بازار همیشه با ثبات نمیباشد و امکان سود و ضرر همیشه وجود دارد و مسئولیت استفاده از سیگنال ها و مطالب آموزشی صدرصد با خود تریدر میباشد.

ب: قوانین امنیتی

بند یکم – استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

برای اهداف غیر قانونی

برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد

برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای مجموعه اوآموز محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

پ: قوانین و شرایط استرداد

بند یکم – خریدار پکیج ها یا دوره ها تماما با علاقه و رضایت خود اقدام به پرداخت می نماید و پس از خرید امکان استرداد مبلغ وجود نخواهد داشت پس ابتدا خوب تحقیق نمایید و در صورت صلاح دید و رضایت شخصی اقدام به خرید نمایید .

با تشکر از اعتمادتان

نظرات